.

.

Mehofoto Американското Знаме Ѕид од Тули Фотографија Позадина Денот на Независноста Позадина за Фото Студио MW-154

Mehofoto Американското Знаме Ѕид од Тули Фотографија Позадина Денот на Независноста Позадина за Фото Студио MW-154

DEN 421.00
DEN 648.00
-35 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


За Материјал
Полиестер
Полиестер е најдобар материјал ,тие се лесна, перат и навремено отпорни. Овие позадини се одлични за својата сила, издржливост и преносливост за сите ваши пука. Тие се свитка убаво спакувана во вашиот случај и ќе биде подготвен за употреба во секое време. Тоа е погоден за професионален фотограф и фото студио.
Винил
винил backdrops печатени слики. Тие работат одлично за деца, тинејџери, возрасни и двојки слично. Тоа е погодна за внатрешна фотографија. Винил Не е вода доказ ,може да биде суспендиран на валканите делови со партал, но не препорачуваме примена премногу притисок.
Големина На Односот На
Обичај Повеќе
П : Како можам да се прилагодите на позадината на продажба?
A : Можете да ги испратите на сопствени информации и големината на нашата служба за корисници преку Разговори или Цел Пораки. Нашите дизајнери ќе дизајн за вас.Ако сте задоволни со дизајн, можете директно да изберете големина сакате и плаќаат на производот страница . Ние ќе се произведе финален дизајн.
П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба?
A : Можете да го испратите слики или идеи и големина сакате да ја нашата служба за корисници, и нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас.
Имајте Растојание Кога Го Tanking Фото Да Се Избегне Blur
Функција На Екранот
За Нас
Ние сме професионални фотографија позадина производителот, ние имаме свои фотографија студио и стручен тим, производството на фабриката.
Нашата позадина е главно за новороденчињата, деца, возрасни, прослави, родендени, семејство,свадби итн.
Нашите дизајнери може да дизајнира различни профили според потребите на секој клиент.
Ако ви треба сопствена позадина, ве молиме да бидат слободни да контакт.
ЗА БОЈА
Ве молиме имајте на ум дека постојат многу различни резолуција на екранот помеѓу секој компјутери, така што бојата прикажани на екранот може да има хроматска аберација. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне оваа ситуација, ви благодариме за вашето разбирање.
Ако имате било какви проблеми откако доби, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.
Сакате да имате среќен шопинг во нашата продавница!
Ви благодариме !

Основни својства

Големина (мм):
Пакет:
Yes
Материјал:
Винил
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
MEHOFOTO
Број На Модел На:
MW-154
Стил:
знаме
Употреба:
Различни големини за различни употреба
Материјал:
Тенка Винил и Polycotton
Измијте:
Полиестер само
кориснички:
текст или дизајн
Макс. ширина:
300cm(10ft)
се применуваат:
Фотографија Реквизити,забава,прослава

Тие исто така купуваат со овој производ.