.

.

J. C Ангажман Накит Жените Вода Капка Дизајн Розова Топаз Прстен & Earring Вистински Солидна 925 Стандард Фунта Сребрен Накит Сет

J. C Ангажман Накит Жените Вода Капка Дизајн Розова Топаз Прстен & Earring Вистински Солидна 925 Стандард Фунта

DEN 1274.00
DEN 2123.04
-40 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Бренд име : J. C
Метал : 925 Sterling Silver
Метал печат : Да
Главниот камен : Пинк Топаз
Камен облик : Овална Намали
Камен потекло : Швајцарија
Камен методот на третман : Не се Третира
Предмети ќе биде предаден во рок од 1 работен Ден по исплата е расчисти помеѓу понеделник до сабота. ,
ние не се брод за време на викенд и празници.
Генерално, воздух mail зема 20-60 дена. EMS, DHL, UPS-от трае 7-14 дена.
Ако над 30 дена уште не сте го добиете вашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви одговори во рок од 24 hous.
Ве молиме проверете ја вашата адреса пред исплата. Тоа е купувачи одговорност е да се обезбеди точна адреса.
сите видови брза испорака услуга(ЕМС/DHL/UPS-от) на, ве молиме слободно да ни e-mail со цена, ви благодарам.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш ПРЕД
ќе ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ние исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Ние ќе ги искористиме нов производ за замена на оштетени слободно. Ако не се задоволи со нашиот производ,
pls се врати во рок од 15 дена по добивање на пакет преку препорачана воздух mail.
И ги задржи своите оригинални пакет.
*Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.
нашето задоволство е нашата прва цел !!! Ако имате било какви прашања или проблеми,
Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака под дека цел на aliexpress или со Trademanger,
Ние ќе ви одговориме во потрага по некои детали.
1.Уметничките рачно изработени накит
2.Дизајниран од страна на познатиот дизајнер
3.Прекрасни скапоцени камења во уникатен sterling silver индивидуално дизајнирана и внимателно стокмено.
4.Користење на накит одлуки техники кои биле преданието за идните генерации,
нашите надарени занаетчии се осигура дека секој скапоцен камен е уникатна убавина е навистина откри.
5. Најдобри цени и ние гарантираме дека на шопинг со нас е 100% сигурен и доверлив.
6.Фабриката директно продавање && 30 Дена без причина наплата.
7.Бесплатни доставени на убави накит кутија.
За да се задржи овој дел сјајна и нула бесплатно, избегне контакт со хлор и други груби хемикалии.
Не носете накит во текот на груб работа и да бидат сигурни да се сместите во некоја ткаенина-наредени накит кутија или торбичка.
Користете топла вода и благ сапун, и мека bristled четка за чистење.
Ви благодариме за вашата посета! Добредојдовте да се купи од нас!

Основни својства

Гем Боја:
Пинк
Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
Страна Камен:
топаз
Бренд Име:
J. C
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
Y0157R8+Y0029E8
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина
Certificate Type:
NGTC
Главниот Камен:
Цирконот
Метали Тип:
Сребро.
Накит Сетови Тип:
Earring/Прстен

Тие исто така купуваат со овој производ.