.

.

Слив Тапа Злато Кран Месинг Jade Тело 360 степени Вртливата Бања Слив Тапа Палубата Планината Контра врвот Вода Миксер Допрете го

Слив Тапа Злато Кран Месинг Jade Тело 360 степени Вртливата Бања Слив Тапа Палубата Планината Контра врвот Вода

DEN 4176.00
DEN 6960.00
-40 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Ние сега се прифати Alipay,TT,Western Union,Credi Картичка,итн. Ќе мора да се справи со исплата во рок од 3 дена. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. 1.Времето во транзит време варира со различни превозот методи. 2.Објект за обработка на пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.Најчесто,обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена. 3.Стоката претежно shiped преку Кина Пост Воздух Mail,EMS или DHL Ако испораката адреса е оддалечен да DHL,ние ќе го промени за да испратите од Fedex.Ви благодариме! 4.Ние ќе ги напише на следење на број на aliexpress по испраќање.Можете да ги видите неговите ажурирани испорака на интернет,кој ќе биде прикажан во 1-2 работни дена. Исто така нашата по продажбата на услугата ќе го задржи следење и испрати порака до вас кога постои задоцнување во превозот. 1.Позитивни Fedback (5 ѕвезди) е многу важен за нас,ве молиме два пати пред да замине повратни информации. 2.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат!

Основни својства

Тип:
Слив Чешми
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Топли И Ладна Вода:
Yes
Површински Третман:
злато и Jade
Тежина На Пакет:
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Бренд Име:
Tuqiu
Тапа Планината:
Една Дупка
Стил:
Современа
Број На Модел На:
MY-BF83241
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број на Рачки:
Една Рачка

Тие исто така купуваат со овој производ.