.

.

Трговија на големо Плажа Тема морска ѕвезда Ознака Со Бела Свила Tassel Свадба Фаворизира Подароци Партија Декорација LX1715

Трговија на големо Плажа Тема морска ѕвезда Ознака Со Бела Свила Tassel Свадба Фаворизира Подароци Партија Декорација

DEN 15360.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Трговија на големо Плажа Тема морска ѕвезда Ознака Со Бела Свила Tassel Свадба Фаворизира Подароци Партија Декорација *Подароци кутија за пакување со бел сатен лента и ознака. *Подарок кутија Мерење : 6 X6cm Материјал : нерѓосувачки челик

Основни својства

Повод:
Големиот Настан,Забава,Свадба,Кинеската Нова Година,Крштевки & Крштевањето,Свадба & Ангажирање,Роденден
Број на Компјутери:
1pc
Шема:
Ѕвезда
is_customized:
No
Број На Модел На:
LX1715
Материјал:
Метал
Бренд Име:
szlinxikeji

Тие исто така купуваат со овој производ.