.

.

TDIYJ 5pcs 2017 Нов Дизајн 30мм Taro Млеко Легура Меморија Кристал Locket одговара Жени

TDIYJ 5pcs 2017 Нов Дизајн 30мм Taro Млеко Легура Меморија Кристал Locket одговара Жени

DEN 623.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Име TDIYJ 5pc s 2017 Нов Дизајн 30мм Taro Млеко Легура Меморија Кристал Locket одговара Жени
Материјал Цинк Легура
Пакување OPP
MOQ 5pcs
Обликот Круг
Боја Taro Млеко
Големина на 30мм
Нашето ветување : Висок квалитет со конкурентна цена и за кратко време на испорака!!!
Сличен Дизајн
1) Објектот се само превезува по Уплата.
2) ве Молиме проверете ја вашата Адреса внимателно кога обработка
3) EMS, DHL, UPS-от, Кина Пост Воздухот, e Packet
4) Ако вашата цел износ е помал од $200 , ние ќе брод објект од страна на DHL
1)да ја прифатиме сите средства на плаќање Ali Express одобрени.
2)кој Било друг прашање или загриженост за плаќање, pls се поврзете преку Порака или Trademange.
1) ве Молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа, ако не се задоволни со предмети по пристигна.
2) целосна наплата вклучувајќи го и превозот цена ќе биде изречена во случај кога објектот не е како што е опишано.
1) Ако сте се statified со вашата нарачка, ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек . Тоа е најдобар охрабрување за нас.
2) Ако најдете сите квалитет проблем, ве молиме да ни оставите порака, или e-mail за нас наскоро. Тоа не помогне да се реши проблемот со давање на негативни повратни информации пред да контакт.
1) Нашиот Процес
2) Нашата Компанија
Нашата компанија главно произведува и оперативни мода DIY накит, на специјалност е ангажирана во накит, прилагодени на примерок цртежи; Во исто време, некои производи имаат акции и поддршка на мали трговија на големо, 3 дена да се заврши на испорака. Сите производи преку Европскиот и Американскиот квалитет откривање сертификација, никел ослободување количина, спогодба со стандардот на Европа и сад, како што се олово, кадмиум и да се обезбеди проверка на сертификатот.
Со цел да се "со седиште во yiwu, на world service", како проширување на политиката, со "интегритет, прагматични, ефикасност, иновација" како претпријатие дух, од страна на огромен број на клиентите и доверба, избра нас, е да се избере успех!

Основни својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
TDIYJ
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
FF125
Приврзоци Тип:
Круг
боја:
Taro млеко
Тип На Објект:
Приврзоци
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Место на Orign:
Џе,CN
Големина:
30mm
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.