.

.

Без Ракави Пурпурна Латекс Хулахопки Фустан Назад Zip Секси Латекс Носии

Без Ракави Пурпурна Латекс Хулахопки Фустан Назад Zip Секси Латекс Носии

DEN 3949.00
DEN 4437.60
-11 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

значи, треба само да ни кажете на вашите точни мерења.0 mm (Transprent 0.6 mm : Црна,Црвена,Жолта,Виолетова,Темно Сина (Дополнителни трошоци 35%)
Дебелина 0. имаме посебен брза услуга каде за дополнителна такса ние може да се даде приоритет на вашата цел, U може да изберете локација за подигнување или ПРОЗОРЦИ брза испорака начин 3-7days достигна
П : јас Треба да се платат давачки?
А : ве Молиме да се спомене : нашата цена не вклучувајќи било увоз доход,plz проверете ur локалната политика и да го оставите порака кога у нарачување околу тоа колку и што е името треба да се пријават на фактура
Нормално кина пост нема потреба данок,(ние само пишуваат 5-20$ кога бродот преку Кина пост воздух mail ) DHL /UPS/EMS потреба од дополнителен данок. Сјајна латекс облека на слика воопшто се обложени со лесното масло само за убави (Ако у треба полски,ние ќе ја додадете екстра)
П : Колку време е потребно за да добијат производ јас цел?
A : Тоа нормално трае 6-8 работни дена за да се прилагоди на стандардот sizeand 10-25 работни дена (Пост воздух mail)да ја испорача на облека за вас. Сите наши облека на одлуки имаат богати искуства во прилагодувањето облека за извоз во САД и Европа.28 mm)
Дебелина 0. ние препорачуваме да се квалификуван seamstress да се измери вашата облека големина.
П : Дали овие латекс облека направени во вашата фабрика истата сјајна како на сликата покажува?
A : латекс по себе не е сјајна, тоа само како балон.38 mm Ние, исто така, имаат дебелина 0. П : Дали пакетот ќе споменати Латекс фетиш објект? A : Воопшто не!Ние Целосно запечатени пакувања,и напишете normall маска,да се облекува,облека, ект!! П : Како Можам Да Се Избере Трим Боја? A : Како aliexpress функција ограничени ,ние само може да изберете една боја ,па кога ќе ги нарачате ве молиме оставете порака за вашата трим боја Големина на Табелата Направи За Мерење не ни даде вашата намали големината.0mm : Црна (Екстра Цена 110%)
. По мера ќе ослободувањето според нејзиното искуство,материјалот е широк и може да се поместуваат околу 5-10cm.
С Е П
П : Дали вашиот латекс облека се направени од природен латекс или друг сјајна ткаенина
A : Ние може да обезбеди материјалот е 100% природен латекс; достигна медицинскиот ниво, тоа не е сјајна ткаенина. Севкупно, тоа трае 18-35 работни дена за да можете да ја примите вашата облека.8 mm : Црна,црвена (Екстра цена 80%)
Thickness1. мерење на себе ќе даде неточни бројки и може да доведе до разочарување Има само екстра такса ако вашиот мерка е поголем од L, ние задолжен мал дополнителен материјал такса, плус дополнителни превозот
Боја Шема
Многу Важно :
Темно Црвена /сино /pearly црна е надвор од акциите
Но, ние додадете темно ранливите/маслинесто зелена/ транспарентен сино/ транспарентен црвена/ транспарентен розова/ транспарентен пурпурна/ транспарентен bwown
Pwearly боја ќе додадете екстра ! Нормално catsuit ќе додадете 25$
Стандардна дебелина : 0.

Основни својства

боја:
Бебе Розова Боја, Црна, Сина, Кафеав, Маслинесто Зелена, Транспарентни Сина, Транспарентен Кафена, Портокалова, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Јасни, Транспарентни Розова, Војска Зелена, Транспарентни Црвена, Небото Сино, Транспарентен Пурпурна, Бојата На Кожата
Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Латекс
Сексуално Сугестивна:
No
Тема:
Bunny
Број На Модел На:
RB-D022
Дебелина:
0.4 mm

Тие исто така купуваат со овој производ.