.

.

Креативни Се Чувствува Чување На Кутии & Кутии За Современ Дом Организација За Облека Играчка Мода Виткање Организатор Преносни Торбичка

Креативни Се Чувствува Чување На Кутии & Кутии За Современ Дом Организација За Облека Играчка Мода Виткање Организатор

DEN 473.00
DEN 631.20
-25 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Креативни се Чувствува Складирање Кутија & Кантите За Облека, Играчка, Книга, Модата Дом Организатор Ставка Опис : Материјал : се Чувствува Големина : L : 36x25x30 cm S : 25x17x22 cm Боја : Длабоко сива, Светло сива Функција : Мода, Животната средина, Трајни Забелешка : Поради рачни мерења на локации, може да се отстапува на 1-2 cm за предмети. Ве молиме вид преовладува. Пакет Листа : 1 x Чувствува Складирање Бин
Можеби ќе бидете Заинтересирани Во Повеќе Производи : ) Препорачувам ! Мини Складирање Торба Големи Дигитални Торба Голем Капацитет( Нови ) Летање Крило ( Жешка! ) Малку Самовила Пеперутка Огледало Налепница Блескави Ѕвезди

Основни својства

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Модерна
Обликот:
Плоштад
Функција:
Порибено,Виткање,Еко-Пријателски
Употреба:
Дребулии
Бренд Име:
AWINPOP
Решетки Количина:
1
Број На Модел На:
Креативни Чување На Кутии & Кантите
Спецификација:
as the choice
Производот:
Чувствував Кутии За Складирање
Материјал:
Чувствував
Техника:
чувствував складирање
Капацитет:
Како покаже големина

Тие исто така купуваат со овој производ.