.

.

23.7*7.2*5cm Бела Macaron Торта Кутија Бонбони Кутија Храна Подарок Кутија 100pcs/многу Бесплатен превозот

23.7*7.2*5cm Бела Macaron Торта Кутија Бонбони Кутија Храна Подарок Кутија 100pcs/многу Бесплатен превозот

DEN 5184.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Материјал : 350g Картон
Големина : 23.7*7.2*5cm(внатре : 22.3*7.2*5cm)
Answer : ___________________________ Note : запис или друга декорација на полето не е вклучуваат
Answer : ___________________________ Note :

Основни својства

Повод:
роденден
Број На Модел На:
23.7*7.2*5cm
Материјал:
Картон

Тие исто така купуваат со овој производ.