.

.

Шупливи Срце облик на 925 Sterling Silver Студ Earring За Жените Женски Шарм парична Казна Накит Романтична Свадба Подарок 2018 Нови

Шупливи Срце облик на 925 Sterling Silver Студ Earring За Жените Женски Шарм парична Казна Накит Романтична Свадба

DEN 427.20

Од стоката
Достапно е за нарачката


Шупливи Срце облик на 925 Sterling Silver Студ Earring
Опис на Бренд : Месечината &Пијано Име на Производ : Шупливи Срце облик на Студ Обетки Материјал : 925 Сребрен Употреба : Денот на Вљубените / Годишнина / Роденден Подарок /Collections / Секојдневно Носат Злато позлатен дизајн Елегантна и убава Покаже женски шарм Можете Да го Носат Обетки Да одите на шопинг Имаат состанок во Патување Или да му Даде на Обетки на вашите пријатели Шупливи Срце облик на Elegent Дизајн Сите натпревар Мода Исклучителен Подарок Следниве е Големината на Студ Обетки : 925 сребрен материјал Не е лесно да се алергиски Не избледени Нека ви носат пријатно Доколку јас сум девојка, јас ќе го купи овој Романтичен Стил Обетки Или да ја даде на некој пријател, Бидејќи секоја девојка ќе љубов Модел се прикажат Сите производи се внимателно паркирани за да се избегне можна штета во превозот, па тоа е речиси невозможно да се биде demaged. Ако било breakness во превозот, ве молиме контактирајте со нас колку што е можно побрзо и да ни ја испратите фотографијата на производи и на пакувањето. Нашите производи се направени од страна на рака,Толку убава збор не е лесно.Сите производи се qulity проверка со висок quility.
Плаќање :
1.Зачувам,Кредитна картичка и сите aliexpress се дозволени методи за плаќање.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Боја несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако наплата е можно. По продажбата и повратни информации : не Контактирате доколку имате било каков проблем пред да ја напуштат повратни информации. ние ќе ги реши сите проблем!

Основни својства

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Обликотшема:
Срцето
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Пол:
Жените
Сертификат Број:
877357061375310
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
yed18032457
Назад Наоѓање:
Никој
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Повод:
Свадба
Главниот Камен:
Никој
Стил:
Симпатична/Романтичен
Страна Камен:
Никој
Бренд Име:
месечината&пијано

Тие исто така купуваат со овој производ.