.

.

8Pcs/постави Нишка Машина Цвест Мевосек Бод Unpicker Шиење Алатка Пластична Рачка Занает Тема Машина Игла Вештини на Шиење Додаток

8Pcs/постави Нишка Машина Цвест Мевосек Бод Unpicker Шиење Алатка Пластична Рачка Занает Тема Машина Игла Вештини

DEN 47.00
DEN 49.44
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Карактеристики :
Материјал на машина тело е имајќи челик, кој има добра цврстина и отпорност на триење, остар раб, и добар издржливост.
Сечење на работ на ножот се прави на машина за мелење, па сечилото форма и работ се добри.
Спецификации :
Боја : жолта, сина, зелена, црвена
Материјал : пластични + челик
Големина на : големи димензии 14cm/5.51 во, мала големина 8.5 cm/3.35 во
4 X Големи Димензии Тема Машина
4 X Мали Димензии Тема Машина

Основни својства

Бренд Име:
VKTECH
Тип:
Алатка Поставува
Употреба:
плетење
Материјал:
Пластични + челик

Тие исто така купуваат со овој производ.