.

.

40*24mm Природни Abalone seashell морска школка Приврзоци Embroider Мода накит занаети мрачно Додатоци Серија жените девојка подароци

40*24mm Природни Abalone seashell морска школка Приврзоци Embroider Мода накит занаети мрачно Додатоци Серија

DEN 190.00
DEN 372.00
-49 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


ПРОИЗВОДИ :
Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија ! и ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!
Превозот :
Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!
Транзит време е за 15-30days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.
Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние
1-во Ред објект испратени до вас;
2-објектот има проблеми со квалитетот;
3-објектот е оштетен во транзит и така натаму;
Ние ќе не вратат брод трошоци.
Ние се испита квалитетот на секој производ. Но, тоа не ја отфрли лоша пакет во transportion.
Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака.
Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати.
Задоволството На Клиентите :
Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас!
и сакаат да имаат добар време секој ден.

Основни својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Јајце
Број На Модел На:
JHS214
Материјал:
Школка
Метали Тип:
Бакар
Компатибилност:
Други
Функција:
Други
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Приврзоци
Материјал:
Школка

Тие исто така купуваат со овој производ.