.

.

Нови 57cm Целосна Силикони Раѓа Бебе Девојка Кукла Играчки Lifelike Принцеза Новородено Дете Бебиња Кукли Прекрасна Роденденски Подарок Играчка Искапат

Нови 57cm Целосна Силикони Раѓа Бебе Девојка Кукла Играчки Lifelike Принцеза Новородено Дете Бебиња Кукли Прекрасна

DEN 4752.00
DEN 5279.52
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Нови 57cm Целосна Силикони Раѓа Бебе Девојка Кукла Играчки Lifelike Принцеза Новородено Дете Бебиња Кукли Прекрасна Роденденски Подарок Играчка Искапат
Опис на производот Големина : За 57cm, не може да биде мала разлика зависи мерење метод. кукла може да се носат 0-3М вистински бебе облека, можете да се облекуваат неа на вашиот сопствен ќе Структура : Полно тело, се направени од меки силиконски винил производство; кукла екстремитети може да се actived, тоа може да седи или лежи; не стои, не може да се зборува; може да биде во водата Очи : Тајван високо-одделение акрилик очи, не може да трепка за Коса : Увезени губење на Примена : деца роденденски подарок, децата играат играчки, Божиќ подарок за вашите бебиња или вашиот љубовници, а исто така и собирање на колекција од љубителите Вклучува : Една Девојка кукла со облека + магнет pacifier + шише

Основни својства

Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Карактеристики:
Мека,Мини,Образовни,DIY Играчка,Модел
Бренд Име:
NPKCOLLECTION
Материјал:
Винил
Батеријата:
no
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Професии:
балерина
Димензии:
57cm
Предупредување:
no
Тип:
Моден Кукла,Полнети Кукли,Бебе Кукли,Интерактивни Кукли
Тема:
Професии
Mfg Серија Број:
Моден
Форма:
1/12
Број На Модел На:
nj17-60503

Тие исто така купуваат со овој производ.