.

.

DoreenBeads на Бременост, Бебе Сакаат Кутија пеперутка Приврзоци со сини звучи монистра Бакар Сребрен тон Мода Ѓердан 54cm,1 Парче

DoreenBeads на Бременост, Бебе Сакаат Кутија пеперутка Приврзоци со сини звучи монистра Бакар Сребрен тон Мода

DEN 106.00
DEN 192.00
-45 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Doreen Beads Ѓердан Продавница
Ве молиме СТАН да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )
За нас
Нашата компанија основана во 2006 година.Во моментов,постојат повеќе од 400 вработени во нашата компанија.Во областа на накит ние сме професионална снабдувач со изобилството на производи,plenteous merchandize ресурси и зрели дистрибуција на канали.Добро објекти и услуги ќе донесе до вас.
Пакување детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака.
За превозот
Повратни информации & По продажба на услуги
1.Ако сте задоволни со нас,ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 ѕвезди.
2.Ве молиме кажете ни ако има било каков проблем во вашата торба и ние ќе се обезбеди најдобра услуга.Ве молиме не остави негативни повратни информации.

Основни својства

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Романтични
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
B75023
Бренд Име:
DoreenBeads

Тие исто така купуваат со овој производ.