.

.

Корејски го Замени лаптоп тастатура ЗА HP 2100 2200 2500 VT6200 XT6200 ZE5000 XT375 XT395 XT6050 XT6200 VT6200 xe4500 Црна Нови

Корејски го Замени лаптоп тастатура ЗА HP 2100 2200 2500 VT6200 XT6200 ZE5000 XT375 XT395 XT6050 XT6200 VT6200

DEN 616.00
DEN 662.40
-7 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи. Ние се надеваме дека можеме да ви обезбеди најдобар квалитет на производи и најсовршениот услуга за да ви помогне да го решите вашиот проблем.
Answer : ___________________________ NOTE : Сите наши тастатури се за специфичен тип на компјутер, мора да се провери вашата нарачка кога ќе се провери физичката слика на нашата врска. Не можеме да ви помогне со косата, ако моделот не е во ред за клиентите.
Сите наши тастатури се сосема нови некористени тастатури. За да се спречи оштетување на производот за време на превозот,ние се користат специјални материјали за пакување на пакет на производот.
Еден пакет :
Најголемиот дел на пакување :
Сите наши производи гаранција за три месеци, производот во текот на гарантниот период имаме било какви прашања, ние може да ви помогне да го замени на нови производи (освен вештачки штета)
Ако имате било какви проблеми со тастатура, ве молиме контактирајте со нас колку што е можно побрзо, ние веднаш ќе ви помогне да се справи со вашиот проблем.
Ние нудиме следниве начини на логистички услуги :
Името на логистика, Транспорт време пребарување на веб-страница
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 20-90days www.17track.net
10-30days. www.17track.net
10-30days. www.ems.com.cn
7-20days www.dhl.com
7-20days www.fedex.com
7-20days www.ups.com
7-20days www.tnt.com

Основни својства

Број На Модел На:
2100
Компатибилен Бренд:
HP/Compaq
Стандард:
Корејската

Тие исто така купуваат со овој производ.