.

.

1Pcs Breadmaker Шербет Машина Поправка Делови За LG Нафта Печат Прстен ТЦ Внатрешен Дијаметар 8 Надворешниот Дијаметар 22 Дебелина 7 погоден за носене

1Pcs Breadmaker Шербет Машина Поправка Делови За LG Нафта Печат Прстен ТЦ Внатрешен Дијаметар 8 Надворешниот

DEN 168.96

Од стоката
Достапно е за нарачката

Известување 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. 2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.(Бидејќи тоа е прирачник за мерење може да има некои грешки) Повратна информација : Со цел да ви обезбедиме подобра услуга, ве молиме однесувајте се кон трансакцијата праведно. Повратни информации е нашиот живот, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение. Затоа, ние, исто така, се сметаат за НЕУТРАЛНИ повратни информации како НЕГАТИВЕН фидбек . ние сме добредојдени и мало и трговија на големо клиенти, ако треба со голема количина, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобра цена. Ви благодариме за купувањето! Ние ќе ви покаже нашиот најдобар производ и услуга!!! Ви посакувам среќен шопинг.

Основни својства

Тип:
леб создателот делови
Број На Модел На:
леб создателот делови

Тие исто така купуваат со овој производ.