.

.

Голема Големина Професионални Сочинуваат Складирање Кутија Жените Козметички Торба За Патување Преносни Шминка Организатор Случај Накит Кутија organizador

Голема Големина Професионални Сочинуваат Складирање Кутија Жените Козметички Торба За Патување Преносни Шминка

DEN 5443.20

Од стоката
Достапно е за нарачката


Стил : Make up Организатор
Големина : за 34cm*21cm*25cm
Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за Мерење.

Евтини Професионални Сочинуваат Торба,Козметички Торба Голем Шминка Случај Торба,34x21x25cm Шминка Организатор На Жените,Caixa Organizadora
Голема Големина Професионални Сочинуваат Складирање Кутија Жените Козметички Торба За Патување Преносни Шминка Организатор Случај Накит Кутија organizador

Основни својства

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Обликот:
Плоштад
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Техника:
Сјајни
Бренд Име:
changbvss
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
HZX010
Решетки Количина:
2+2+1
Спецификација:
about 34x21x25cm
Оптоварување:
Тоа зависи
Капацитет:
големи
Производот:
шминка случај
Употреба:
Накит, Бонбони, - Картичка, Копче, Шминка
Материјал:
ПВЦ
дизајн:
шминка кутија,козметички торба
Примена:
Накит, Шминка, Канцелариски материјал, итн
Предност:
Издржливи, Мулти-слој, Практични, Голем капацитет
Име на производ:
Шминка За Складирање Организатор Накит, Кутии Сад За Козметика
Големина:
за 34x21x25cm

Тие исто така купуваат со овој производ.