.

.

Мотоцикл накладките За ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 500 V/W/SW/X/SX/Y/SY/2/S2 97-03 NT 650 ФОЛКСВАГЕН /XV/XY/V1 1998-01 NX 650 V/W/X Dominator 97-01 2002

Мотоцикл накладките За ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 500 V/W/SW/X/SX/Y/SY/2/S2 97-03 NT 650 ФОЛКСВАГЕН /XV/XY/V1 1998-01

DEN 623.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Мотоцикл накладките За ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 500 V/W/SW/X/SX/Y/SY/2/S2 97-03 NT 650 "ФОЛКСВАГЕН" /XV/XY/V1 1998-01 NX 650 V/W/X Dominator 97-01 2002
Fitment : За APRILIA Мото 6.5 95-01 F Пегаз 650/650 ОДНОСНО 97-04 F Пегаз 650 Судење 06-08 F ETV 1000 Caponord/Митинг (PS00/PSB0) (Не ABS) 01-03 F ETV 1000 Caponord (PS004) (ABS модел) 04-08 F За BIMOTA DBX 1100 (MX) 12-13 F&Р За BMW Ц1 125 99-03 F Ц1 200 01-03 F F 650 (E169/0161) Стандард 09/93-96 F F 650 (E169/0162) (Funduro/Висока Екранот) (19" предни тркала) 97-00 F F 650 КС Scarver (K14/0174/0184 Појас Диск /17" тркала фрлија) 00-03 F F 650 КС Scarver (K14/0177/0187 Појас Диск /17" тркала фрлија) 04-07 F F 650 ГШ (R13/0172/0182) 19" предните тркала 99-03 F F 650 ГШ на Дакар (R13/0173/0183) 21" предните тркала 99-03 F F 650 ГШ (R13/0175/0185) Еден Цилиндар 19" предните тркала 04-07 F F 650 ГШ на Дакар (R13/0176/0186) 21" предните тркала 04-07 F F 650 ГШ (K72/0218/0228) (798cc Близнак Цилиндар/одлеаноци) 07-12 F F 650 ГШ (30 Години ГШ) (Близнак Цилиндар 798cc/Фрлија Тркала) 11 F F 650 ST (E169/0163/168) Strada (18" предните тркала/низок екран) 97-00 F G 650 ГШ (R131) (Еден цилиндар/синџир диск/фрлија тркала) 09-12 F G 650 ГШ Sertao (Зборуваше тркала) 12 F G 650 Xchallenge 07-08 F G 650 Xcountry 07-08 F F 700 ГШ 13 F F 800 ГШ 08-13 F F 800 ГШ (30 Години ГШ) 11 F F 800 ГШ Тројно Црна 12 F F 800 ГШ Трофеј 12 F HP2 1200 Enduro 05-09 С К 1600 GT 11-13 Р К 1600 GT SE 12-13 Р К 1600 GTL 11-13 Р К 1600 GTL E 12-13 R За BRAMMO Enertia 12-13 F За КЗМ GP 450 (4 T) F За DUCATI Diavel ABS 11-13 Р Diavel Јаглерод ABS 11-13 Р Diavel Chromo ABS 12 Р Diavel AMG 11-12 Р Diavel Strada 13 Р Diavel Темно 13 Р Павле Smart 1000 Ограничен 06 F Павле Smart 1000 ЛЕ (992cc) 06 F Класичен Спортски Biposto (992cc) 07 F GT 1000 (992cc) 07-10 F GT 1000 Туринг (992cc) 09 F Sport 1000 S (992cc) 07 F Sport 1000 S 07-09 F Sport Класичен 1000 (992cc) (Monoposto - Јапонија/Biposto - Европа) 06-08 F За ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 500 V/W/SW/X/SX/Y/SY/2/S2 97-03 F NX 500 V/W/X Dominator 97-99 F SRL 650 V/W 97-98 F NT 650 "ФОЛКСВАГЕН" /XV/XY/V1 'Deauville' 98-01 F NX 650 V/W/X Dominator 97-02 F, FX 650 X/Y 'Полет' 99-03 F За HUSQVARNA TR 650 Тера (Зборуваше тркала) 12-13 F TR 650 Strada (Екипа тркала) 12-13 F За ITALJET Грифон #59 07 R За KTM 690 Enduro Р 09-13 F 690 Enduro 08-10 F 690 Митинг Фабрика Реплика 07-09 F 950 Авантура/S 04-06 F 950 Р Superenduro 06-08 F 990 Авантура S (Не ABS) 06-08 F 990 Авантура R (Не ABS) 09-12 F За MOTO GUZZI 940 Belagio 07-13 F 1100 Калифорнија Алуминиум 02-05 Р 1100 Caifornia Титаниум (Со врвот обтекател) 04-05 Р 1100 Калифорнија Акила Nera 09-11 Р 1100 Калифорнија Класичен Туринг 06-08 Р 1100 Калифорнија EV (До KD115426/ Единствен pin подлога одредување) 97-00 Р 1100 Калифорнија EV Туринг 03-05 Р 1100 Калифорнија Jackal (До KD142328/ Единствен pin подлога одредување) 94-01 Р 1100 Калифорнија Jackal (До KD152328 /2 pin подлога одредување) 94-01 Р 1100 Калифорнија Специјални (До KD131644/ единствен pin подлога одредување) 99-00 Р 1100 Калифорнија Специјални (Од KD131645/ 2 pin подлога одредување) 99-00 Р 1100 Калифорнија Спорт 01-02 Р 1100 Калифорнија Камен 01-05 Р 1100 Калифорнија Камен Метал 02-03 Р 1100 Калифорнија Гроздобер 06-12 Р 1100 Калифорнија 1100 190 12 Р 1100 Квота ES 99-01 F 1200 Griso 8v специјално Издание /Зборуваше тркала/радијална caliper 07-12 R За МОТО MORINI Granpasso 1200 08-13 F Скремблер 1200 10-13 F За ТРИУМФ Забелешка - Користете FA209/2 HH само за овој Триумф fitment Ракета III 2300cc 04-09 Р Ракета III Класичен 07-09 Р Ракета III Туринг 08-13 Р Ракета III Патот - ABS 10-13 Р Thunderbird (1597cc) 09-13 Р Thunderbird Бура (1699cc) 11-13 R За ПОБЕДА, Победа на Сите модели 98-07 R За ЈАМАХА DT 125 X 05-06 F XT 660 R F 04-13

Основни својства

Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
За ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 500 V/W/SW/X/SX/Y/SY/2/S2 97-03
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
мотоцикл накладките
Име:
Мотоцикл Сопирачките Дискови Влошки
Fitment1:
За ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 500 V/W/SW/X/SX/Y/SY/2/S2 97-03
Fitment2:
За ХОНДА, NX 500 V/W/X Dominator 97-99
Fitment3:
За ХОНДА, SRL 650 V/W 97-98
Fitment4:
За ХОНДА, NX 650 V/W/X Dominator 97-02

Тие исто така купуваат со овој производ.