.

.

DIY КД Пластични Гасеница Бенд Песна За Резервоарот Robbot Играчка 78cm Должина 4.5 цм Ширина

DIY КД Пластични Гасеница Бенд Песна За Резервоарот Robbot Играчка 78cm Должина 4.5 цм Ширина

DEN 408.00
DEN 479.52
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Главно се користи за различни видови на тенкови (гасеница) шасија.
Оваа роботот е постојано поврзани, може да биде било која должина на побарувачката.
Име : Гасеница
Материјал : пластика
Боја : црна
Големина : Околу 4.5*78cm (W * L)

Основни својства

Предупредување:
> 14 години
Далечинска Контрола:
Yes
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Завршување Степен:
Полу-готовиот Производ
Димензии:
N/A
Кукли Тип:
Модел
Со Анимација Извор:
Кина
Стоковните Атрибут:
Додатоци
Пол:
Момчиња
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Модел
Mfg Серија Број:
Модел
Тема:
Роботи

Тие исто така купуваат со овој производ.