.

.

kalaisike универзален автомобил патосници за CHANA сите модели CS35 Alsvin Benni CX20 CX30 CS75 CS15 CS95 CS55 автомобил стил додатоци

kalaisike универзален автомобил патосници за CHANA сите модели CS35 Alsvin Benni CX20 CX30 CS75 CS15 CS95 CS55

DEN 3359.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Здраво, пријател. Кога ќе ги нарачате, ве молиме оставете порака и да ми кажете знакот / модел / година на вашиот автомобил. На пример : Audi /A6/ 2014years. ви благодариме!
За автомобил патосници : Бренд : kalaisike Име на Производ : Велур универзален автомобил патосници Производ во боја : црвена, сина, сива, црна Производ Материјал : Велур Производ Големина : пред ред 70 см* 45см, заден ред 45см * 35cm Бруто Тежина : околу 1.8 kg/поставува Посебни карактеристики : Anti-fouling, прашина, лесна за чистење на Соодветни модели : 99% од пазарот модели ( ако вашиот автомобил е 7 седишта, ве молиме да контактирате со услуга ) 1,Ние сме 24 часа на интернет, можете да не контактирате во секое време ,ние ќе ви одговори што е можно поскоро ; 2,Ние сме професионална за производство на тимот. Нашите производи сигурно ќе се направи сте задоволни, ве молиме да бидат сигурни да се купи! 3, Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, не се отвори спорот, затоа што имаме можност да ви помогне да ги реши сите проблеми. 4,Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, кажи ми што е проблемот, ние ќе ви помогнат да се реши. Бидејќи нашата цел е : 100% задоволството на клиентите. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ми даде добар фидбек и 5 ѕвезди, ви благодарам. за купување : Можете да изберете следниов начин на плаќање : не прифаќаме било метод на плаќање, ако ви се потребни други методи за плаќање, ве молиме контактирајте со нас! за политика на Враќање :

Основни својства

Тип На Објект:
Матс & Теписи
A6-Година:
2012,2015,2014,2009,2016,2011,2010,2013
Објектот Тежина:
about 2kg
Објектот Дијаметар:
43cm
Објектот Ширина:
45cm
Објектот Должина:
70cm
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Audi Модел:
A6
Материјал Тип:
Синтетички Влакна
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Име На Модел:
Универзална
Објектот Висина:
3cm
Бренд Име:
kalaisike
Специјални Функции:
Anti-fouling, прашина, лесна за чистење
боја:
црвена,црна,беж,сива,кафена,кафе,пурпурна,црвено вино

Тие исто така купуваат со овој производ.