.

.

1 buc Гел Пенкала Цртан филм Симпатична Еднорог Коњ црна боја kawaii подарок гел-пенкала со мастило пенкала за пишување Симпатична канцелариски 0.5 mm

1 buc Гел Пенкала Цртан филм Симпатична Еднорог Коњ црна боја kawaii подарок гел-пенкала со мастило пенкала за

DEN 34.00
DEN 37.92
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Инспирација : .
Боја на каросеријата : 4 боја.Ви благодариме.
Функција :
Пишување точка : 0.35 mm.
Тело Материјал : Пластични, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.
Големина : За 183 mm
Совет : за Тоа ќе биде добро пакет, па не се грижи за превозот.
1 buc/1lot
*********

Основни својства

боја:
случаен боја
Бренд Име:
Alideco
Број На Модел На:
WJ090
Употреба:
Office & Училиште Перо
Пишување Точка:
0.4 mm
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Тип:
гел пенкало

Тие исто така купуваат со овој производ.