.

.

Луксузна Венчаница 2018 Бал Чипка Appliques Свадба Gown Душо Монистра Tulle Принцезата Свадба Фустани Плус Големина

Луксузна Венчаница 2018 Бал Чипка Appliques Свадба Gown Душо Монистра Tulle Принцезата Свадба Фустани Плус Големина

DEN 18672.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Добредојдовте на Нашата Продавница, ќе имаат Нов Шопинг Искуство !
Луксузна Венчаница 2018 Бал Чипка Appliques Свадба Gown Душо Монистра Tulle Принцезата Свадба Фустани Плус Големина
Вистинска Боја Своч
За Сопствени Направени Measurments ( Во Инчи или CMS ) :
1. Кога изберете стандардна големина, ве молиме љубезно видите детални мерења се carefull, и потоа да го изберете, сите не се вклопува во одредена големина
2. При изборот на сопствени направени големина, ако не знаете како да се измери точно, ве молиме одете на професионална seamstress да се мери.
3. Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не гарантираме дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии можете да го видите. Сепак, ние може да mail слободни ткаенина своч, вие само треба да се плаќаат такси превозот.
4. Ако има било какви прашања кога ќе се облекуваат, ве молиме контактирајте со нас во време, така што ќе може да се најде подобро решение за вас, осигурајте се дека се задоволни.

Основни својства

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, Custom Size
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Назад Дизајн:
Ланче
Свадба Фустан Ткаенина:
Tulle/Пребивање
Деколте:
Душо
За Бремени Жени:
No
Декорација:
Sequined,Beading,Appliques,Чипка,Кристално
Вграден Градник:
Yes
Бренд Име:
BRITNRY
Силуета:
Бал
Воз:
Понесете/ Четка Воз
Моден Елемент:
Гроздобер
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Половината:
Природни
Број На Модел На:
cj20180330010
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Фустани Должина:
Кат Должина
is_customized:
Yes
боја:
Бела или боја на слонова коска
Плус Големина:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.