.

.

Најлон Мулти-функција Прилагодливи Тактички Муниција Торбичка Пушка Прашка 15 Круг Воздух-мека Планината Bungee Систем за Полнење Пиштол Рака

Најлон Мулти-функција Прилагодливи Тактички Муниција Торбичка Пушка Прашка 15 Круг Воздух-мека Планината Bungee

DEN 374.00
DEN 527.52
-29 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Објектот Специфични
Бендот : ВОЛКОТ СЛОВЕНИ
Материјали : Најлон 1000 D
Боја : Б.К/ТЕН/OD
Број на модел : LN-CD08195
Големина : 120*5cm
Тежина : 150g
Производ Deacription
100% нов и висок квалитет
Отворено тактички најлон јаже, врвка кука Гласник
Солиден, сигурен, разноврсна
Прилагодливи јаже должина да се користи за сите
Разноврсна, може да се користи како за на рака, lanyard, безбедност јаже, итн
Може да биде вчитан 15 куршуми

Основни својства

Број На Модел На:
LN-CD08195
Бренд Име:
Wolfslaves

Тие исто така купуваат со овој производ.