.

.

20pcs 50mm Големи Дрво Копчиња РОЗОВА Боја Шема Фенси Шиење Копчето Boutons Carfts Embellishments Торба Накит Додатоци

20pcs 50mm Големи Дрво Копчиња РОЗОВА Боја Шема Фенси Шиење Копчето Boutons Carfts Embellishments Торба Накит

DEN 383.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

Бесплатен Превозот!200pcs/многу 15mm Мулти Дрвени Копчиња 4 Дупки за Шиење Бебе Фенси Копчето За Scrapbooking DIY Занаети $5.99 бесплатен Превозот!500pcs 13x15mm Симпатична Глувчето Цртан филм Копчиња 2-дупка за Шиење Копчиња Мулти Бои За Scrapbooking $7.99 Бесплатен Превозот!1000pcs/многу 16*13mm Бебе Цртан филм Копчиња Пеперутка Форма Копчето Пластичен Прибор за Шиење Копчето За Scrapbooking $12.99 Бесплатен Превозот!1000 Pcs/многу 6mm Мини Мали Смола Копчиња Во Црвениот Круг за Шиење Копчето За Scrapbooking Embellishments $6.99 200pcs/многу 15.0 mm Деца' Дрво Копчиња Пеперутка Насликани Копчиња Со 2 Дупки За Scrapbooking Украси&Занаети $5.99 Ново! 100pcs Антички Стил Светло Кафеава 23mm Круг Дрво Копчиња за Шиење Копчето Со 9 Дупки За Scrapbooking Облека, Додатоци $7.99 3pcs/многу 4.5 cm*1yard/pc рачно изработени Износени Burlap Лента Намали За Свадба Декорација Burlap Цвет Лента Природни $7.99 300pcs/многу 12 X13mm Бисер Бели Сјајна Срцето Смола Копчиња 2 Дупки Бебе Шиење Додатоци Scrapbooking Cardmaking Embellishments $7.99
20pcs Розова Боја Шема Дрвени Копчиња
Многу добро се користи за scrapbooking,шиење и други DIY проекти. Големина : Приближно околу 50mm Дизајн : Тркалезна Форма Со 4 Дупки Дупка Големина : Приближно околу 4.5 мм Копчето Дебелина : Приближно околу 5mm/pc Количина. : 20pcs Боја : Како на Фотографии
ПРЕВОЗОТ :
1. Брод за САД преку Epacket со следење на околу 7-14days. Брод за други земји преку Кина Пост Воздух Mail со следење на околу 20-45days!
2. Нарачки обработуваат во рамките на 1 бизнис денови на плаќање проверка.
3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
ПЛАЌАЊЕ :
1. Ние го прифатат плаќање преку Alipay САМО.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена .
ПОВРАТНИ информации :
Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации,ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.
Ви благодарам многу!!!

Основни својства

Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Yiasangly
Техника:
Сликарство
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
4-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
P8263
Тип На Производ:
Копчиња
Тип:
Шиење Копчиња Со 4 Дупки
боја:
како фото
Големина:
50mm
Копчето Материјал:
100%Дрво
КОЛИЧИНА:
20pcs
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.