.

.

Ритамот 1 din Автомобил Стерео Аудио на Bluetooth Во Цртичка FM Помошен Текст Приемник SD USB MP3 Радио Играч

Ритамот 1 din Автомобил Стерео Аудио на Bluetooth Во Цртичка FM Помошен Текст Приемник SD USB MP3 Радио Играч

DEN 924.00
DEN 1301.76
-29 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Гаранција : Драг пријател,Ритамот ви ветувам ↓↓↓ Овој објект се обезбеди следење на информации. Ние секогаш ќе биде тука за да грижа и ажурирање на превозот статус за вас. Сите барања,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас слободно пред да го отвори спорот.
Ритам Единствен 1 din авто радио, bluetooth autoradio usb FM е Радио за Автомобил Стерео Аудио Музички USB, SD Во Цртичка Слот ПОМОШЕН Текст
Автомобил Стерео Аудио на Bluetooth Во Цртичка FM Помошен Текст Приемник SD USB MP3 Радио Играч
Карактеристики
100% Сосема Нов и висок квалитет на Вграден Bluetooth функцијата на микрофон. Hands-free повици Поддржува Advanced Audio Distribution Profile Исклучување време се прикаже функцијата Дигитален високо-квалитетни FM стерео радио, Претходно 18 станици (фреквенција : 87.5-108 MHz) Поддршка за USB / SD / MMC картичка читателот Поддршка Аудио : MP3 / WMA / МАЈМУН / FLAC / WAV, итн. Поддршка папка функција на Поддршка на точка на прекин и ID3 Игра Поддршка Далечински управувач Ротари Контрола на Јачина на звук MP3 рандомизирана, 10 патеката горе / долу репродукција Електронска контрола на јачината на звукот treble, бас, рамнотежа и fader Повеќе EQ Сцена Избор : џез, рок, поп, класична, итн. Исклучете го тонот и Јачина контрола L / R РКА излезни аудио приклучоци 4-канал висока излезна моќност (4 гласно говорник, 60 W x 4) ЗАБЕЛЕШКА : Ова НЕ е CD player
Спецификации
Машина големина : 7" (W) * 1.97" (H) * 4.72" (D)
Целокупната димензии : 7.4" * 2.28" (H)
Пакет содржи : 1 x MP3 Плеер 1 x Моќност & кола говорникот кабел сет 1 x Далечинска контрола на 2 x Инсталација поправи метал 1 x Прирачник ❤❤❤ ви Благодариме за изборот на Ритам ❤ ❤❤
Ритам Електроника Ограничена е професионална компанија да се фокусира на конзумирање & автомобилски електронски производи. Ритам обезбедува висока технологија базирана конзумирање&автомобилската eletronic производи на светски пазар, со цел да се донесе на повеќето напредни и сигурен искуство за глобалните потрошувачи.
Создадено на 2013 година, Ритам се инсистира на иновации на технологии. Со искусен инженерски тим, глобалната продажба канал, Ритам луѓе, напорно работи со ликовите на "Фокус, Брзина, Напредна Техника".
Ритам третира секој вработен како највредното богатство на компанијата. Почит и добро лекување на секој кадар како семејство.

Основни својства

Материјал Тип:
Пластични/Метал/Електричен
Бренд Име:
РИТАМ
OSD Language:
Англиски
Име На Модел:
е радио за автомобил
Од Моќ:
60W x 4
Радио Одговор Пропусен Опсег:
87.5 - 108.0 MHz
Резолуција:
480*234
Напон:
12V
Сместување:
Во Цртичка
Големина На Дисплеј:
2.5
Објектот Големина:
188*58*85
Објектот Тежина:
504g
Специјални Функции:
Радио Тјунер

Тие исто така купуваат со овој производ.