.

.

H&D Модата Жените Гроздобер Парфем Шишиња Кристал Празни Refillable Дома Табела Декорација Шише 3ml Патување Шише за Дама

H&D Модата Жените Гроздобер Парфем Шишиња Кристал Празни Refillable Дома Табела Декорација Шише 3ml Патување

DEN 652.00
DEN 815.52
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Име : H&D Модата Жените Гроздобер Парфем Шишиња Кристал Празни Refillable Дома Табела Декорација Шише 3ml Патување Шише за Дама
Материјал : K9 Кристално
Големина : 3.3*1.6 инчен
Капацитет : 3 ML
Н. ж : 131 g
1.ние брод на светот,ние ќе брод надвор преку КИНА ПОСТ/DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ... 2.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди повеќето економски и сигурен превозот услуга, но некои времиња, меѓународен испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. 3.Ако не го примите ќе објект на време, ве молиме контактирајте не за понатамошни assitance. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот процес,но може да се земе висок квалитет на слика и да го покаже на нас. 4.Со цел да бидете сигурни дека нема да плати за секој увоз доход,па ние ќе се пријават помалку како 'Дар' ви Благодариме за вашата нарачка,ние посакуваме да имате пријатен шопинг искуство. 1.Ако сте задоволни со нашите производи,pls остави позитивни повратни информации до нас.ние ќе им даде на "5 ЅВЕЗДА' повратни информации за секој купувач. 2.pls контактирајте со нас кога ќе го оставите nagetive повратни информации,ние ќе направиме се што е во моја моќ да sovle нашиот проблем.

Основни својства

Спецификации:
3ml
боја:
Јасно
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
PB1604301+B508+DE1701470
Бренд Име:
Hyaline&Дора
Големина:
3ml
Капацитет:
3 ml
боја:
Јасно
кристално шише парфем:
Гроздобер превртена trapezia Облик Refillable шише парфем
Големина:
3.3*1.6 inch PB1604301+B508+DE1701470
Употреба:
Патни и роденденски подарок Дома Декорација
Гроздобер Ребрести Пирамида Шише Парфем :
Арт Деко, Кристално Фацетирани Затка
Гроздобер Пирамидата Во Облик На :
Гроздобер Ребрести Пирамида Парфем Шише Арт Деко, Кристално
Стил:
Antiqued Кристално Шише Парфем
Материјал:
Стакло
Фацетирани Пирамида Аурора Borealis :
Кристално Стакло Шише Парфем

Тие исто така купуваат со овој производ.