.

.

DSTE NP-20 Батерија за Casio Exilim ЕКС-М1 М2 EM20 M20U S1 S100 S100WE S1PM S2 S20 S20U S3 Дигитална Камера

DSTE NP-20 Батерија за Casio Exilim ЕКС-М1 М2 EM20 M20U S1 S100 S100WE S1PM S2 S20 S20U S3 Дигитална Камера

DEN 239.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Драг пријател :
Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.
Овој објект се Вклучени :
1x DSTE Бренд Нова Батерија NP-20
Батеријата е Вовед :
Батерија Тип : Литиум Батерија
Целосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батерија
Излезен Напон : DC 4.2 V(Макс);DC 3.6 V(Значи)
Капацитет : 4.4 Wh/1200 m Ah
Температурата на работа : од 0 до 40 Степен
Гаранција : 1 Година
Компатибилен Камера/Видео Камера Модели :
ЗА Casio : Exilim ЕКС-М1 Exilim ЕКС-М2 Exilim ЕКС-M20 Exilim ЕКС-M20 U Exilim ЕКС-S1 Exilim ЕКС-S100 Exilim ЕКС-S100 WE Exilim ЕКС-S1 PM Exilim ЕКС-S2 Exilim ЕКС-S20 Exilim ЕКС-S20 U Exilim ЕКС-S3 Exilim ЕКС-S500 EO Exilim ЕКС-S500 GY Exilim ЕКС-S500 WE Exilim ЕКС-S600 Exilim ЕКС-S600 EO Exilim ЕКС-S600 GD Exilim ЕКС-S600 SR Exilim ЕКС-S770 Exilim ЕКС-S500 Exilim ЕКС-S770 BE Exilim ЕКС-S770 BU Exilim ЕКС-S770 D Exilim ЕКС-S770 SR Exilim ЕКС-Z11 Exilim ЕКС-Z3 Exilim ЕКС-Z4 Exilim ЕКС-Z4 U Exilim ЕКС-Z5 Exilim ЕКС-Z6 Exilim ЕКС-Z65 Exilim ЕКС-S770 RD Exilim ЕКС-Z7 Exilim ЕКС-Z75 SR Exilim ЕКС-S600 BE Exilim ЕКС-S600 D Exilim Зум ЕКС-Z60 BK Exilim Зум ЕКС-Z60 Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата. Превозот со авион mail доаѓаат со песна Нема Големо купувачот се Комбинираат превозот попусти, Со цел да се обезбеди добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз,
ние ќе го пријават како "Подарок", со ниска вредност.
Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле
или пазарната вредност на производот
и може да не важат за земјите со различни тарифни правила.
Секој увоз задолжен или такси се на купувачот одговорност да се Врати Опис
Кога ќе го добиете објект,
ако не ви се допаѓа тоа или не треба, тоа било повеќе,
можете да се вратите до нас во 14 дена откако ќе го добие пакетот,
вие само треба плати се врати превозот надомест,
кога ќе се дојде враќање пакет ќе целосна наплата на вашата исплата Услуги на Клиентите :
* Негативни повратни информации и случај не може да се реши проблемот,
ако пакет уште не пристигне или објектот не работи добро
ве молиме контактирајте ние прво,ние ќе се справи со проблемот ПОБРЗО.
Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање
* Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку порака
* Ние ќе одговор на вашето барање во рок од 24 часа.
(Викенди и државни Празници ќе бидат 48 часа)
Ние Обезбедуваме 1 година гаранција.
Ако објектот е неисправна, вие само треба контактирајте со нас прв,
потоа се плаќа враќањето пакет превозот надомест,
обележете го вашиот ID во пакетот,
кога ќе го добие го врати објектот
Ние ќе размена на новиот еден или поправка за вас

Основни својства

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
DSTE
Број На Модел На:
NP-20
Употреба:
Камерата
Тип:
батеријата пакет
Тип:
Li-Ion
Составен Тип:
li-ion батерија
Напон:
3.7V
Нормалните Капацитет:
1200 mAh

Тие исто така купуваат со овој производ.