.

.

HATOLY За Флип Паричникот Случај Huawei Стр Smart Кожа Случаи Huawei Уживаат 7s Мек Силикон Покривајте Телефонот Торба За Huawei Стр Smart СЛ-LX1

HATOLY За Флип Паричникот Случај Huawei Стр Smart Кожа Случаи Huawei Уживаат 7s Мек Силикон Покривајте Телефонот

DEN 177.00
DEN 201.12
-12 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


dianxiaobao_2
[ Број на модел ] : За Huawei Стр Smart / Уживаат 7 S 5.65 инчен
Забелешка : телефон случај е само одговара за Huawei Стр Паметни!!!
Забелешка : телефон случај е само одговара за Huawei Стр Паметни !!!
Забелешка : телефон случај е само одговара за Huawei Стр Паметни !!!
[Материјал] : Направени Од Високо Квалитетна Кожа+Силикони
[Функција] : Жена ' Стил + S oft TPU + Мода Шема + Олеснување
[Функција] : Шок-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна
Капка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!

Основни својства

Бренд Име:
HATOLY
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Бизнис,Симпатична
Големина:
For Huawei P Smart Case 5.65 inch
дизајн стил:
Моден Флип СТП Кожен Паричник Случај Со Стојат Носителот
Материјал:
Синтетички Кожа мала тежина гума, Силикони TPU Мека Гел
Компатибилен Модел:
За Huawei Уживаат 7S Маска
Fearute 1:
Спречете го вашиот телефон од судир и нечистотија
Fearute2:
Мирување на функцијата и Паричникот стил
Style1:
Модни Луксузни Мобилен Телефон Случај
Стил 2:
Потпирачот Функција
Бои:
Црна, Виолетова Сива Skyblue Розова Браун
се вклопи во толпата:
човекот жена девојка момче

Тие исто така купуваат со овој производ.