.

.

алатки додатоци toiletry колекции Фронтален Огледало Посебно За ENT(уво, нос и грло) Предфронталниот огледало

алатки додатоци toiletry колекции Фронтален Огледало Посебно За ENT(уво, нос и грло) Предфронталниот огледало

DEN 595.20

Од стоката
Достапно е за нарачката


Добредојдовте во мојата продавница
На носење на предниот огледало и светлината Носењето очила : Пред носи огледало, првиот прилагодување на стегање на двојно сферични заеднички, така што огледало може да биде флексибилно ротира во било која позиција, но, исто така, не за степенот на лабава лизгање; (II) да ја прилагодите количината на бендот да се соодветни за големината на главата обемот, фронтална огледало носи на главата, двојно сферични заеднички исправи, огледало и фронтална рамнина паралелно, HUD огледало инспекција дупка свртена кон лево или десно око, далеку и блиску до умерена. Извор на светлина : На истата страна на огледало површина; субјектите беа малку повисоки отколку на уво.

Основни својства

Тип На Објект:
Toiletry Колекции
Материјал:
44
Големина:
1
Бренд Име:
CWAYY
Број На Модел На:
5652
Тип:
Рака Алатка Делови
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.