.

.

19V 3.42 лаптоп ac адаптер за полнач за Asus F452VP F455LA F455LD F502CA F550CA F550CC F550DP ЕУ Приклучок

19V 3.42 лаптоп ac адаптер за полнач за Asus F452VP F455LA F455LD F502CA F550CA F550CC F550DP ЕУ Приклучок

DEN 815.04

Од стоката
Достапно е за нарачката

19 V 3.42 лаптоп ac адаптер за полнач за Asus F452 VP F455 LA F455 LD F502 CA F550 CA F550 CC F550 DP ЕУ Plug Ако не сте сигурни дали овој адаптер работи за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Asus Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 65 W Излезен Напон : 19 V Излез Тековната : 3.42 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (ЕУ Приклучок) Слики :

Основни својства

Пакет:
Yes
Излезна Струја:
3.42 На
Компатибилен Бренд:
за Asus
Број На Модел На:
FSP065-RAB
Приклучок Тип:
EU
Бренд Име:
Firstmax
Излезниот Напон:
19V

Тие исто така купуваат со овој производ.