.

.

2018 Жените Глуждот Должина Панталони Домот на Мајка Тексас Панталони со Висок Појас Фармерки Прави Еластична Средна Возраст Плус Големина Фармерки wj1963

2018 Жените Глуждот Должина Панталони Домот на Мајка Тексас Панталони со Висок Појас Фармерки Прави Еластична

DEN 996.00
DEN 1293.12
-23 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


ГОЛЕМИНА Должина Бедрото Половината Хип cm cm cm cm 28 93 52 69 92 29 93 53 72 96 30 93 54 76 99 31 93 55 79 102 32 93 56 82 106 33 93 58 86 109 34 93 60 89 112 35 93 62 92 116 36 93 63 96 119 38 93 64 99 122 фустанот големина е малку Мал .
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

Основни својства

Големина:
28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Одговара Тип:
Редовни
Декорација:
Џебови
Измијте:
светлина
Половината Тип:
Висок
Ткаенина Тип:
Лента
Материјал:
Полиестер,Памук
Затворање Тип:
Патент Летаат
Фармерки Стил:
Директно
Број На Модел На:
wj1963
Стил:
Повик
Должина:
Ankle-Length Pants

Тие исто така купуваат со овој производ.