.

.

12pcs Јаглерод Стрели Флуоресцентни Сина со 2 Ване Nock Совет Заврши за Стрелаштво Стрели Лов

12pcs Јаглерод Стрели Флуоресцентни Сина со 2 Ване Nock Совет Заврши за Стрелаштво Стрели Лов

DEN 2525.00
DEN 2657.76
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ако сакате да плаќаат на друг начин, ве Молиме контактирајте за детали.88 /парче US $ 53.
Превозот :
Време на испорака : Ние обично брод нарачки во рок од 24 часа по уплатата се расчисти за порибување на предмети.
Step1) ве Молиме да не известите кога производот не работи добро.2 mm
Должина : 30"
боја : Флуоресцентно сина
Пластични Ване : 2"( боја опционално ) , Bohning Nock
Лесна јаглерод стрелките на окното за максимална издржливост
Алуминиум инсерти и целната точка, внатрешна nocks вклучени
100% чист јаглерод изградба;за повеќето стрелаштво соединение лак/ recurver лак,традиционалните лак
Номинална до 70-lb.72 /парче 12pcs Јаглерод Стрели Флуоресцентни Сина со 2" Ване Nock Совет Заврши за Стрелаштво Стрели Лов
Опис :
Правост : +/- ., Ltd i s наоѓа во Град, Ningbo,Кина,која е основана во 1995 година.88 /парче US $ 38.96 /парче US $ 61. И ние ќе ја задржи developping нови и најдобрите производи на купувачите.особено лов arrowhead за некои странски брендови .63 /парче US $ 56.
10330667657424631 јаглерод стрели и стрели вратило US $ 58.
Step3) ве Молиме да се врати предметите со своите оригинални материјали за пакување. Ако ви се исполнат било какви проблеми со нашите предмети или услугата, само се чувствуваат слободни да контакт прво пред да остави било повратни информации, ние ќе се потрудиме да се обезбеди вашето задоволство.
Наплата и Испрати :
Ние обезбеди гаранција за квалитетот на нашиот производ , Ние одбиваме да се врати без каква било комуникација. нерешено тежина, и за двете фиксна-сечилото broadheads и механички глави
Плаќање :
Ние ја прифати исплата од Paypal/ T T, бан к tran sfer, итн. Ние ќе се потрудиме да соработуваат со вашата работа.Сега тоа е професионален за правење на стрелката и додатоци ,лак опрема, лов стрелка точка и broadheads и сродни производи. Во исто време, ние сме developping нашиот сопствен бренд на "Linkboy Стрелаштво", агенти продажба на нашите производи доби многу добро се изразат на овој бизнис на пазарот. Во тоа е bigging тоа, главно, произведени метални хардвер.98 /парче US $ 44. Имаме строга контрола на квалитетот систем и инженер во тимот . ние претпочитаат искрен & искрена купувачи, и тоа е високо ценет дека ќе ја напушти позитивни повратни информации за нас, ние ќе го прават истото, исто така,.003"
Тежина : 9.84 /парче US $ 42.
Тоа е многу важно да не контактирате за да добиете помош најнапред во секој случај. зависи од ваша погодност.
За Нас :
Ningbo Link Boy Отворено спортски Co. Ние и ветуваме да брод на сите нарачки извршени во време на испорака.Ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате од нас ако имате било какви прашања по продажба. ние нудиме OEM услуга за многу познати брендови во светот.1 gpi
'Рбет : 300 340 400
OD : 7,6 милиметри, ID : 6.
Step2) ве Молиме да обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот.37 /парче US $ 46.
Повратни информации :
Ве молиме бидете сигурни дека ќе ги прифати тие услови пред да се направи нарачка.

Основни својства

Бренд Име:
linkboy стрелаштво
Тип:
Стрелката
Употреба:
Лов
Број На Модел На:
LBA001
Правост:
+/- .003
Тежина:
8.7gpi 8.1gpi
'Рбетот:
340 400
OD:
7,6 МИЛИМЕТРИ
ID:
6.2 mm
пластични ване:
2
nock:
bohning nock
оригинална опрема човек ufacture:
оригиналниот дизајн на производителот
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.