.

.

2 Парчиња/set Големи Petal Совети Шлаг Млазницата Украсување Совет Sugarcraft Торта Декорирање Алатки за Печење Алатки Bakeware

2 Парчиња/set Големи Petal Совети Шлаг Млазницата Украсување Совет Sugarcraft Торта Декорирање Алатки за Печење

DEN 91.00
DEN 95.52
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Нерѓосувачки Челик Шлаг Цевки Млазници
Answer : ___________________________ Note :
1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
2. Затоа причината на сликата, производ на вистинската големина, не е толку голема како што мислите . Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. Толку внимателни разбирање или пред да го купат.
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, ЗАПАД УНИЈА, T/T . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ .
2) Ако не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
превозот и Предавање
Ние ќе брод објектот во рок од 1 - 3 дена по примање на уплатата. Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме оставете ја вашата точна адреса. Ние не може да се провери пред да ние испорака. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас.
Ако ви треба други express,ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО. Ако вашата цел е $ 200 или повеќе , ние ќе бидат испратени од страна на DHL, EMS, итн. Предмети ќе пристигне во 4-8 дена.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас на рок од 5 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.

Основни својства

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
L-2
Бренд Име:
fengying
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Непристојни Слика:
No
Торта Алатки Тип:
Украсување Совет Поставува
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Тие исто така купуваат со овој производ.