.

.

Три Mishki HJS006 80*60mm двојно двоглав орел русија грб руската федерација автомобил налепници метал мобилен телефон

Три Mishki HJS006 80*60mm двојно двоглав орел русија грб руската федерација автомобил налепници метал мобилен

DEN 60.00
DEN 62.40
-4 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Три Mishki JS006 80*60mm двојно двоглав орел русија грб руската федерација Никел легиран автомобил налепници метал мобилен телефон налепници
Ние ви препорачуваме да се купи 4 налепници или дури и повеќе : 1. Уживајте во многу пониска единечната цена. 2. Како бекап налепница, кога паста не успее. 3. Пост во различни места, како што се вашиот автомобил, ѕид, на врата, фрижидер, тоалет и така натаму 4. Даде дополнителна налепници како подарок за пријатели и семејство.

Основни својства

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Должина:
0cm
категорија:
Налепници
дизајн:
зборови
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Висина:
8cm
Модел:
Други
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
HJS006
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Три Mishki
Материјал Тип:
Метал
боја:
Golden
meterial:
Никел Легиран
дизајн:
двоен-двоглав орел русија грб руската федерација
Повод:
автомобил налепница,мобилен телефон налепница

Тие исто така купуваат со овој производ.