.

.

Final Fantasy FF8 Squall РЕВОЛВЕР GUNBLADE проп Cosplay Проп пвц направени

Final Fantasy FF8 Squall РЕВОЛВЕР GUNBLADE проп Cosplay Проп пвц направени

DEN 5615.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Материјал : ПВЦ направени , нема остар раб третман за безбедно предвид
Големина : околу 110cm(околу 43inches)
Ракување со времето : ние ќе брод реквизит од околу 10-15 работни дена откако ќе добијат налог за плаќање

Основни својства

Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Оружје И Оклоп
Големи Материјал:
ПВЦ

Тие исто така купуваат со овој производ.