.

.

Гориво Инјектор 0280158103 За Mazda 2.0 2.3 2006-2012 L3G5-13-250

Гориво Инјектор 0280158103 За Mazda 2.0 2.3 2006-2012 L3G5-13-250

DEN 1103.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Гориво Инјектор 0280158103 За Mazda 2.0 2.3 2006-2012 L3 G5-13-250
Објектот специфики : Состојба : Remanufactured Бренд : WAJ Производителот Дел Број : 0280158103 Количината Продаваат : се Продаваат Поединечно Дупка : 12 Тип на Гориво : Бензин инјектор за Гориво
Примена : 1. За Mazda MX-5 Miata 2.0 L (2006-07-08-09-10-11-2012) 2. За Mazda 6 2.3 L (2006-07-2008) 3. За Mazda 3 2.0 L (2006-07-08-09-10-11-2012) 4. За Mazda 5 2.3 L (2008-09-2010)
За Парцела Испорака детална : 1.Кога ќе се купи само 1-3pc инјектор за гориво, ние ќе брод на стоките преку conomy превозот, e Packet, Сингапур пост, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, DHL Глобалната Mail.Превозот. 2. Кога ќе се купи 4pcs или повеќе, ние ќе брод преку DHL, Fed Ex, EMS, Aramex или Трансфер на 4 PX .без товар наплаќа. Но дополнителен товар ќе биде обвинет за далечинскиот област како URL оглас http : //raslist.dhl.com/jsp/first.jsp 3.Ве молиме да се координира за да го избришете царината во време ако таа ги исполнува стандардот на давачки. Со цел да се обезбеди најдобра услуга ПОБРЗО, оставете порака до нас за детали по вашата исплата. Конкурентни Предности : 1.Висок квалитет со конкурентни цени; 2.Кратко времето за производство и брза испорака; 3.Мали наредби на Гориво Инјекторите може да се прифатливи. 4.Подобра услуга по 5.подмачкување & запечатени & за да инсталирате &трајни 6.Напредна опрема за тестирање со Јапонија технологија .

Основни својства

За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Бренд Име:
WAJ

Тие исто така купуваат со овој производ.