.

.

5V ѕвончето STDT-0905 Дијаметар од 9 * 5.5 ММ животната средина температура ѕвончето за јачина на попуст

5V ѕвончето STDT-0905 Дијаметар од 9 * 5.5 ММ животната средина температура ѕвончето за јачина на попуст

DEN 490.00
DEN 576.00
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Магнетни Ѕвончето
5 V ѕвончето
STDT-0905
Дијаметар 9 *5.5 ММ животната средина температура ѕвончето
STDT-09
Тип
Единица
STDT-0905
Номинална Напон
V
5 V
Operaing Напон
V
3 7
* Номинална Струја (Max)
ма
30
* Мин Звучниот Излез на 10cm
d B
85
* Resonant Фреквенција
Hz
2700 300
Температурата На Работа
-20 ~ + 70
Температура На Чување
-30 ~ + 80
Домување Материјал
ROHS ЈО
Тежина
g
1.0

Основни својства

is_customized:
Yes
Тип:
ѕвончето
Бренд Име:
ZHIPU

Тие исто така купуваат со овој производ.