.

.

Liislee За Хонда Град 2006~2013 Навигација со Автомобил GPS Андроид HD Екран на Допир за Аудио Видео Радио Стерео Мултимедијален Плеер Нема CD DVD

Liislee За Хонда Град 2006~2013 Навигација со Автомобил GPS Андроид HD Екран на Допир за Аудио Видео Радио Стерео

DEN 17751.00
DEN 21648.00
-18 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ако сте го купиле автомобил dvd од нас, ние ќе снабдување на живот aftersale услуга за вас, можете да побарате од нас за навигација ажурирање или нов firmware ако добиеме некоја нова.) ако изберете локација за подигнување или Fed Ex. Ако пратката е да се врати назад кон нас се должи на купувачот одбивање да се плати над такси, ние НЕ би ја парцела до купувачот заврши оние такси и да ги плати СИТЕ врати и повторно да ја прати цена. Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е иста како и исполнет во aliexpress цел. Купувачот не може да ја откаже нарачката или барање за враќање на средствата врз основа на горенаведената причина. Ако имате подобар начин за да се избегне тоа, можете да контактирате со нас, ние ќе соработуваме со вас.
Увоз На Данок :
1.
Посебни Информации : (Важно)
Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатаму
За Услугата :
1.Клиент е на задоволително ниво е нашата крајна цел.
Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео Плеер
Одговара За Хонда Град 2006~2013
Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание. Обично процесот на налози во следните 24 часа откако ќе се плати, тоа е подобро ќе се провери пораки во текот на овој временски период, доколку имаме и други информации neededfrom вас.Ако имате проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или напуштање на било кој тип на повратни информации. Гаранцијата на автомобил dvd е една година, ние сме биле продадени автомобили dvd речиси 8 години, ние можеме да снабдување на повеќето професионални aftersale услуга. Ние не може да ја испорача врвот. или CPF НЕМА.O Box& не може да ја испорача без примачот телефон Не.Ако сте љубители на нашиот производ, може да ја побарам вашата помош за да се остави позитивни повратни информации и добри слики за вашата цел? Тоа е голем поттик и поддршка на нас, ние ќе направиме се подобро и подобро во иднина. Ние ќе прогласи $75 стандардно на фактурата за вашиот парцела да ви помогне да се избегне царинските давачки колку што е можно. што можеме да ви помогне во врска со проблемот и ќе треба да се чека повеќе време за да го реши вашиот проблем. Сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа во работни денови
Превозот Забелешка :
1.Оддалечена област feeexcluded, за адреси наведени во Оддалечените области на DHL/Федекс веб-страница, ќе се наплаќа екстра САД$35.Ве молиме не го отвори спорот директно, или тоа ќе се постапува во текот на aliexpress спор тим. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете us5 ѕвезди повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци.

Основни својства

Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка Може да-Автобус,Поддршка за 3G Мрежа,Поддршка Воланот Контрола,вградениот Звучник/Микрофон
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,Mp3,Mp4
Големина На Дисплеј:
10.1
ТФ/Micro SD Слотот:
1
OSD Language:
Шпански,норвешка,португалија,Индонезија,шведски,Јапонски,корејски,полски,турски,Булова текст (холандски Јужна Африка),француски,Малезиски,романски,холандски,италијански,руски,Кинески (Традиционалните),Кинески (Поедноставен),англиски
Материјал Тип:
Хардвер Електроника
Din:
Двојно Din
ROM:
16g
Интерфејс:
оригиналниот
Резолуција:
1024*600
Специјални Функции:
Екран на допир,Built-in GPS,MP3 Плеери,Радио Тјунер,Мобилен Телефон,Bluetooth
Макс Надворешна Меморија:
64g
Име На Модел:
КД-1104
Објектот Тежина:
5kg
Од Моќ:
45w
Бренд Име:
Liislee
Хонда Модел:
Градот
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Објектот Големина:
10.1 Инчен Capacitance Екран На Допир
Оперативен Систем:
Андроид
RAM меморија:
2G
Напон:
12V

Тие исто така купуваат со овој производ.