.

.

5 Компјутери Пневматски Воздух Црево Фитинг 10мм Месинг Директно Barb Адаптер Спојка

5 Компјутери Пневматски Воздух Црево Фитинг 10мм Месинг Директно Barb Адаптер Спојка

DEN 202.00
DEN 240.00
-16 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

5 Компјутери Пневматски Воздух Црево Фитинг 10мм Месинг Директно Barb Адаптер Спојка
Спецификација : Име на Производ Директно Црево Barb Одговара Црево Внатре Дијаметар 10мм / 25/64" Вкупната Големина 40 x 11 x 7.5 mm / 1.6" x 0.4" x 0.3"(L*Макс.Надвор D*Внатрешна D) Материјал Месинг Боја на Злато Тон Тежина 48g Пакет Содржина 5 x Директно Црево Barb
Опис : Трајни месинг изградба, златни тонови на боја, директно дизајн, еднакви barb завршува, итн. Прекрасен директно barb црево конектор. Идеален за видови на црева, како што се пневматски црева, воздух црева, итн.

Основни својства

Тип:
Приклучоци
Број На Модел На:
10мм-10мм

Тие исто така купуваат со овој производ.