.

.

50pcs/многу 19mm,25мм,30мм Nickle /Црна/Злато Чанта Grommets со Подлошки Nickle/Црна Nickle/Злато Овална Отворот Grommets +алатки

50pcs/многу 19mm,25мм,30мм Nickle /Црна/Злато Чанта Grommets со Подлошки Nickle/Црна Nickle/Злато Овална Отворот

DEN 456.00
DEN 480.00
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


50pcs/многу 19mm,25мм,30мм Nickle /Црна Nickle/Злато Чанта Grommets со Подлошки Nickle/Црна Nickle/Злато Овална Отворот Grommets + алатки
Информации За Производот
Quatity : 5 0 компјутери
Големина : 19mm, 25мм,внатрешен дијаметар 30мм
Боја : црна nickle , nickle,светлина злато
Алатки : 2 сетови на електрични мувла, удирање 2 парчиња, вкупно четири групи.

Основни својства

Тип На Производ:
Претходно биле вклучени
Обликот:
овална
Големина:
5.5*19mm,6*25mm,6.5*30mm
Метал Тип:
Дувачкиот
Техника:
позлата
Број На Модел На:
2017052401
Материјал:
Метал
Функција:
Овална Отворот Grommets
боја:
Nickle ,Црна Nickle, Светлина злато
Тежина:
1.6 g
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.