.

.

waase Задните Опашка Кочница Пак Сигнали Интегрирани Led Светло Јасно Објектив За 2005 2006 KAWASAKI Ninja ZX 6R 636 ZX6R ZX6RR Z750S ZR750

waase Задните Опашка Кочница Пак Сигнали Интегрирани Led Светло Јасно Објектив За 2005 2006 KAWASAKI Ninja ZX

DEN 1197.00
DEN 1259.52
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Количина : едно парче Материјал : пластични Леќи во Боја : Како на сликата прикажани Fitment : За 2005-2006 KAWASAKI Z750 S За 2005-2006 KAWASAKI Ninja ZX6 R За 2005-2006 KAWASAKI Ninja ZX6 RR За 2006-2007 година KAWASAKI Ninja ZX10 R Состојба : Brand New резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани. инструкции за инсталација не се вклучени. Опашката,кочница,и сигнали(лево и право) се интегрирани во еден

Основни својства

Бренд Име:
waase
Wattage:
12V
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
леќи во боја:
Јасно
Поставување на Возило:
Задните
Напон:
12V
Тип:
blinker
Модел:
за KAWASAKI Ninja ZX 6R 636 ZX6R ZX6RR Z750S ZR750
Години:
2005 2006

Тие исто така купуваат со овој производ.