.

.

PowerGreen Соларен Полнач 21 W Виткање Carabiner Дизајн Универзален Соларен Powerbank за Samsung за Xiaomi за LG

PowerGreen Соларен Полнач 21 W Виткање Carabiner Дизајн Универзален Соларен Powerbank за Samsung за Xiaomi за

DEN 2385.00
DEN 3359.52
-29 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Mesh дизајн , може да пакет неколку уреди или паричници .
Испорака
Повратни информации
1. Транзит пати може да се разликуваат ,особено за време на сезона . Сликите прикажани се вистински објект и за вашиот референца . Преносни и Лесна : Три пати дизајн (290*650 MM) и лесни (664g) прави многу лесно да се спакуваат во вашиот ранец, совршен за надворешна активност, на пример пешачење, патување, и др.За да се обезбеди најдобри перформанси, ние препорачуваме да го полните вашиот уред со оригинални кабел или на трети лица овластени кабел. Во светот превозот . Ако примите парцела . Пратката ќе нормално превозот во транзит . Поради акции статус и временски разлики , ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака . Висока Енергија пренесете го оценувате : Интелигентни чип внатре автоматски ќе ги детектира најбрз можен полнење валута за вашиот уред и SUNPOWER соларен панел ќе понуди до 24% висока реализација ефикасност за да се постигне голема брзина на полнење
2. Ако ние се игнорира вашата порака или не можеме да го реши вашиот проблем, можете да го отворите спор. Ова е многу важно за нас . Поради интензитетот на сончевата светлина, за полнење на вашите мобилни често не е многу стабилна. Неограничен Извор на Енергија : Едноставно се одвиваат Power Green лесни соларен панел полначот и да уживате во чист и неограничен полнење искуство директно од сончева светлина. Ве молиме НЕ се отвори расправа, или остави негативни повратни информации без да комуницира со нас во почетокот. SERBICE ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на курир и исклучува време на викендите и празниците . Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса . Ние ќе ги пратите пратката и да ви даде одговор наскоро . Се надевам дека ќе го потврдат примањето на тоа и ни даде позитивна оценка .
Answer : ___________________________ Note :
1. Руски клиенти, ве молиме да го користите целосното име . Тоа не ќе работат и во облачни денови.Овој пат се надеваме дека драг пријател чекаат трпеливо .( Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка . Потоа наполнете го вашиот паметен телефон или други напојува преку USB уреди. Ви благодариме .Добро поставени око-дупка, монтажа циклуси околу панел ви овозможи лесно приврзаност кон ранци, велосипед, шатор, итн. соларни chareger,21w соларен полнач,количка за соларен полнач,соларен панел мобилен Технички Спецификации
Бренд
Power Green
Модел
HW-SP9
Двојно Излез
5 V 2 A
Соларен панел Материјал
Sunpower panel
Соларен панел моќност
21 Watts
Укината Големина
290*650 MM
Ширевте Големина 290*170*40 MM
Тежина
664 G
Стапка На Конверзија
≥ 24%
Бои
Црвена+Црна , Зелена+Црна , Сина+Црна
Друга Функција
Кука Дизајн , Водоотпорен
Производ Слика
3 S Дизајн - Едноставно Тенок Силна
Количка за Дизајн - Лесно да се Носат Околу
Надворешна Монтажа - Eyeholes Овозможува да Прикачите на Ранец Лесно додека Патуваат , Пешачење , Кампување
Неколку Бои
Пакет
Главни Карактеристики
1.

Основни својства

боја:
Црвена, Зелена, Сина
Приклучок Тип:
Универзална
Квалитетот сертификација:
FCC,CE,PSE,RoHS,MSDS
Компатибилен Бренд:
Blackberry,LG,Nokia,Универзална,HTC,Samsung,Motorola
Тип:
Патување
Излез:
5V/2.1 A
Извор На Енергија:
соларна енергија
На текст:
5V/2A
Број На Модел На:
HW-SP9
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
Qualcomm Брзо Полнење 2.0
Бренд Име:
powergreen
USB Порти:
2
Излезен Интерфејс:
USB

Тие исто така купуваат со овој производ.