.

.

Назад Закрпи За Јакни Голема Папагал Везени Птица Закрпи Цвет Железо На Закрпи Applique Шиење Логото Мрачно Облека Зголеми Д1

Назад Закрпи За Јакни Голема Папагал Везени Птица Закрпи Цвет Железо На Закрпи Applique Шиење Логото Мрачно Облека

DEN 16.00
DEN 19.20
-17 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Назад Закрпи За Јакни Голема Папагал Везени Птица Закрпи Цвет Железо На Закрпи Applique Шиење Логото Мрачно Облека Зголеми Д1
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Испорака
1)Ние ќе брод редоследот по 3 работни дена и според времето на исплата, ве молиме да обрнете во време откако ќе го порачаат.
2)Ние Брод на Светот со кина, воздухот mail , EMS и курирската служба DHL.
3)пратката ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена. ( Некои земји можеби ќе треба подолго )
4)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
5)Предметите ќе пристигне во текот на 60 дена по испорака( русија 90 дена,Бразил 120 дена),па ве молиме да не се отвори спор пред испораката.Ве молиме контактирајте со нас ако предметите не можат да пристигнат во испорака,ние ќе се прошири и на испорака.

Основни својства

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Бренд Име:
ZOTOONE
Број На Модел На:
A001
Стил:
Железо-На
Техника:
Извезена
Големина:
As Picture Show
Тип На Производ:
Закрпи Везени Patch За Облека
Стил:
Железо Закрпи Цртан Филм Iron На Закрпи
облека:
Фустан,Кошула,Здолниште,Јакна,Фармерки,Престилка
Types1:
Biker Закрпи ecusson на coudre
боја:
Како Слика Покаже Црна Црвени Дијаманти За Бела
Име:
Applicaties Додаток Знаме Цвет Роза
Name1:
закрпи став Ecussons Thermocollants Усни Sequin
Луѓе:
Деца,Девојка,Момче,Жена,Бебе,Убавина Рака Черепот
Видови:
Одг Растенијата Буква Голема Animanl Мачка печ fleurs
Name2:
Облека Налепници Parches Para La Ropa parches bordados став ropa

Тие исто така купуваат со овој производ.