.

.

Автомобил Стил Прозорец Wiper на Цртан филм Мачка Налепница За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Поло Passat Б5 Б6 CC Голф 4 5 6 7 Touran T5 Tiguan Бора Scirocco

Автомобил Стил Прозорец Wiper на Цртан филм Мачка Налепница За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Поло Passat Б5 Б6 CC Голф

DEN 228.00
DEN 240.00
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Автомобил Стил Прозорец Wiper на Цртан филм Мачка Налепница За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Поло Passat Б5 Б6 CC Голф 4 5 6 7 Touran T5 Tiguan Бора Scirocco име на Производ : Автомобил се движи опашка налепници
Материјал : ПВЦ Карактеристики : 1.100% сосема нов, Лесно да го инсталирате 2.Украсете го вашиот автомобил со личен автомобил decal, кој го направи на personlized изгледот на вашиот автомобил 3.Автомобилот decal е издржлив на топлина и сончева светлина 4.Се осигура дека на површината од кои производот е да се примени е чиста, сува и слободен од сите ail, маснотии и восок. 5.Се утврди точната локација на производот. 6.Отстрани заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. 7.Не го помрднувајте производ или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Answer : ___________________________ Note : 1.Сликите се за повикување само. Вистински производ ќе преовладува. 2.Вашето задоволство е наша најголема грижа. Ве молиме контактирајте со нас за подобра решавање на секое прашање пред да замине било неутрален или негативен фидбек. Благодарам многу! Производ фотографии : Пакет : 1 Pc*Автомобил се движи опашка налепници

Основни својства

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Atreus
Налепница Сместување:
Задните Шофершајбната
Име На Модел:
Б-TZ-001
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
19cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Цртан филм
Модел:
Animal Моделот
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
3cm
Објектот Должина:
25cm
Објектот Дијаметар:
25cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Материјал Тип:
Други
тип 1:
цртан филм налепници
тип 2:
автомобил-стил
тип 3:
Опашката Се Движат Налепници

Тие исто така купуваат со овој производ.