.

.

100Pcs/многу Бебе партија Бонбони Кутии креативни Бонбони Кутија Со Панделки Свадба Декорација Подарок Кутија

100Pcs/многу Бебе партија Бонбони Кутии креативни Бонбони Кутија Со Панделки Свадба Декорација Подарок Кутија

DEN 892.80

Од стоката
Достапно е за нарачката


Предмети : партија бонбони кутија
Големина : 5.3 X5.3 X5.3cm вклучуваат на јаже
Occassion : Годишнината свадба бебе туш роденден на божиќ запалено феста
Useage : Свадба бонбони кутија корист кутија подарок кутија чоколадо кутија третираат кутија

Основни својства

Материјал:
Пластични

Тие исто така купуваат со овој производ.