.

.

KLV Жените Флорални чипка Лажни Јака Монтажни Лажни ѓердан Lapel Кошула Додатоци

KLV Жените Флорални чипка Лажни Јака Монтажни Лажни ѓердан Lapel Кошула Додатоци

DEN 179.00
DEN 247.68
-28 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


KLV Жените Флорални чипка Лажни Јака Монтажни Лажни ѓердан Lapel Кошула Додатоци
Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Монтажни и прилагодливи,една големина одговара на повеќето. Моден лажен/неточно јака е најмногу избрана додаток. Сите појавување на додатоци за кошула,блуза,кратки и долги фустани. Двете страни имаат продолжен ленти, може да се стави оружје во и поправи јака позиција. Спецификација : Материјал : Chiffon Боја : Бела и црна Големина : Една Големина Количина : 1 компјутер Топло прашува : 1.Ве молиме имајте предвид дека ниска температура, измиени,не кајгана и место под пламнал сонцето за доста долго време. 2.Како различни мерни методи,тоа ќе се случи 1-3 cm отстапување за предмети,ве молиме осигурете се дека е во ред за вас пред да нарачате. 3.Бидејќи на различни монитори и lamplight,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот,навистина ви благодариме за вашиот вид разбирање! 4.Лажни Јака само,други додатоци(ако било)ирелевантни демо на сликата не се вклучени. Пакувањето вклучува : Лажни Јака x 1 (без мало пакет)

Основни својства

Тип На Објект:
Врски
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Врски Тип:
Монтажни јаки
Број На Модел На:
T8WD6EE400092%
Шаблон Тип:
Флорални
Големина:
One Size
Материјал:
Микрофибер
Бренд Име:
KLV

Тие исто така купуваат со овој производ.