.

.

6/12.5 mm Ронки 80/120# Пескарење Бендови +3.17 mm Mandrel Ротари Алатка Помине Малку Вежба

6/12.5 mm Ронки 80/120 Пескарење Бендови +3.17 mm Mandrel Ротари Алатка Помине Малку Вежба

DEN 36.00
DEN 42.72
-16 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Функција :
Добра на метали, шуми, пластика, керамика, итн.
80 Ронки Пескарење Бендови за Помине Уметност Вежба Машина.
Погоден за нокти како и педикир.
Исто така, совршен за други вежби со користење пескарење бендови.
Големина (Пескарење Тапан) :
Мали 6 (Бенд кол) x 12.5 mm(L).
Голем 12.5 mm (Бенд кол) х 13mm(L).
Mandrel : 12.5 mm(Глава кол.) x 3.17 mm(месо тело кол).
Месо тело Должина : 25мм/0.98"
Вкупна Должина : 38mm/1.50"
Ронки : #120/80
Количина: 1 Set(Пескарење Бендови X 10 Компјутери+Пескарење Тапан Mandrel X 1 Компјутер )
Answer : ___________________________ Note :
1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
Пескарење Бендови
Пескарење На Тапан Mandrel

Основни својства

Ронки:
80, 120
Големина:
S, L
Бренд Име:
YOFE
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
Sandpaper Круг
Тип:
Пескарење на хартија
is_customized:
No

Тие исто така купуваат со овој производ.