.

.

D918 Бесплатен превозот Топла продажба на детски играчки Боб градител инженер легура камион играчка автомобил модел (ГИМНАСТИК)

D918 Бесплатен превозот Топла продажба на детски играчки Боб градител инженер легура камион играчка автомобил

DEN 350.00
DEN 427.20
-18 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Тоа ќе биде потребно за 10-45 работни дена да повеќето земји и региони, но за тоа ќе бидат различни за секоја земја, и тоа ќе ви го одложи поради неповолните временски услови, како што се случај на виша сила.
Ако сакате вашиот производ да има логистика следење на број, но вие сте купување на помалку од $ 5, можете да додадете $ 1.По породувањето, парцели ќе треба безбедносна проверка од страна на Кина царинската, и логистика информации ажурирање обично бидат потребни 5 до 10 дена, ве молиме да бидете трпеливи. Ако купувачот не ја прими стоката пред заштита период, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири заштита период, се додека не добиете парцели. Ве молиме контактирајте со нас да ја смените цената пред исплата.
Ние нудиме различни испорака методи за вашата опција, ве молиме изберете во зависност од вашите потреби, ви благодариме!
Разбирањето и довербата е основа за соработка. Ви благодариме и имаат убав ден.
Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви обезбеди со најискрено услуга, добра среќа и ви благодарам!.
времето за испорака
По успешно плаќање, Ние ќе брод на стоките за вас како е можно поскоро. Ве молиме да бидете трпеливи чека за вашиот парцели.Ви благодариме за разбирањето! Сите производи во нашата продавница не содржи батерии (батеријата може да не бидат испратени) , ве молиме да купат сами. Инаку ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне да се реши ова прашање.
Доколку имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, ве молиме да не се отвори на спор, ви благодариме! Ние ќе се потрудиме да ви помогне откако ја примите вашата e-mail пораки, како што ние живееме во различна временска зона, ќе имаат неколку часа временска разлика, па ве молиме да бидете трпеливи доволно. Ние се чека трпеливо! Ве молиме прочитајте совети внимателно пред да се одржи редот.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди коментари.
За нарачка помала од 5 ДОЛАРИ, без следење на број кои се обезбедени за цел повеќе од 5 ДОЛАРИ, ќе обезбеди следење на број на Кина пост.
13305
start Isv Module Wrap1117
end Isv Module Wrap1117
Внимание : Не може да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално,се надевам, ќе може да се разбере. Ве молиме внимателно да ги прочитате деталите за опис на производот, и совети, ако не го разбираат или има какви било информации во врска со производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме на вашите прашања, за да ви помогне да се одржи редот!
трговија на големо :
Сите објекти во парк, ние може да се направи трговија на големо, повеќе од 10 компјутери може да ви даде трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо цена.

Основни својства

Карактеристики:
Diecast,Мини
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Број На Модел На:
D918
Материјал:
Метал
Брод/Поморски Брод:
Други
Тип:
Автомобил
Бренд Име:
LM1997

Тие исто така купуваат со овој производ.