.

.

Visofree Mink Трепките 3D Mink Трепките Невидливи Бенд Природни Црна Mink Лажни Eyelash Полна Лента cilios posticos Обновливи F41

Visofree Mink Трепките 3D Mink Трепките Невидливи Бенд Природни Црна Mink Лажни Eyelash Полна Лента cilios posticos

DEN 156.00
DEN 239.52
-35 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ве молиме имајте во предвид : На трепките се 100% рачно изработени, секоја серија ќе биде разликата, ве молиме да се разгледа за да нарачате. Нашите visofree 10 стилови висок/среден волумен mink трепките се дизајнирани со обемна 3 D навивам дека без напор ќе ве однесе од ден на вечер носат. Овие прекрасни mink трепките се дизајнирани со невидлива бенд за најголем природен изглед е можно, додека V шема на влакната комбинација со свој трепките за реална уште впечатлива светли очи изглед. Овие средни волумен mink трепките се повеќе кон центарот и надворешниот агол за спарно око отворање ефект. Рачно изработени и обновливи до 10 пати Невидливи бенд за "не лагер" се погледне 1 пар трепките со проѕирна кутија

Основни својства

Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Лажни Eyelashe Должина:
над 1,5 см
Бренд Име:
visofree
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Количина:
1 пар
Број На Модел На:
visofree F41
Лажни Трепки Terrier:
транспарентна пластика
Големина:
1 box
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго

Тие исто така купуваат со овој производ.