.

.

MTB Велосипед Диск Кочница Влошки За Magura MT2 MT4 MT6 MT8 Диск Кочница, 2 Пара, Златен Целосен Метал

MTB Велосипед Диск Кочница Влошки За Magura MT2 MT4 MT6 MT8 Диск Кочница, 2 Пара, Златен Целосен Метал

DEN 143.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

Сосема Нов Диск Кочница Влошки за Magura MT2, MT4, MT6, MT8 Диск Кочница Овие влошки се совршени за влажни услови или надолу јава. Материјал : Злато Целосен Метал Сите временски услови. Одлична дисипација на топлина, Крајната долг живот, Многу подобри перформанси од Органски Полу-Метални Влошки. 3 ПАТИ во животот од нормално диск накладките. Тестиран од Страна на TUV Rheinland со Стандардите на ЕУ, EN14766 : 2005

Основни својства

Употреба:
Патот Велосипеди,Детска' Велосипеди,Планински Велосипеди,BMX,Круизери
Број На Модел На:
MT2 MT4 MT6 MT8
Систем За Сопирање:
Хидраулични Диск Сопирачки (Хидраулична Сопирачка Рампа)
Компоненти:
Влошки
Бренд Име:
COOMA КАРПА
Големина:
MT2 MT4 MT6 MT8
Материјал:
Злато Целосен Метал

Тие исто така купуваат со овој производ.