.

.

Нови Гроздобер Долг Ѓердан Мода Бохемија Накит Прилагодливи Браун Јаже дрвени Легура Pendant Ѓердани Жените Џемпер Синџири

Нови Гроздобер Долг Ѓердан Мода Бохемија Накит Прилагодливи Браун Јаже дрвени Легура Pendant Ѓердани Жените Џемпер

DEN 86.00
DEN 95.52
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Нов Луксузен Висок квалитет на Гроздобер Фабрика Директни
Гроздобер Долг Ѓердан Мода Бохемија Накит Прилагодливи Браун Јаже дрвени Легура Pendant Ѓердани Жените Џемпер Синџири Бесплатен Превозот
Должина : 90cm (прилагодливи)
Тежина : 30g
Материјал : Алуминиумски+Дрвени+Јаже, Верига
Драг пријател, ако имате љубов објект, може да го додадете Желба Листа, можете да кликнете на овој знак, за што следниот шопинг.Ако сакате да се купи микс цел можете да го користите продавница количка. Изберете го објектот што треба и да го додадете во кошничката, а потоа да се продолжи изберете друг објект и да го додадете во кошничката премногу. Конечно одете до вашата продавница картичка и да ги плаќаат заедно.
Скенирање повеќе информации за производот,ве молиме кликнете Нашата Продавница Дома :
Answer : ___________________________ Note : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење,ви благодариме.

Основни својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
6CM*6CM
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
MuHeJinYuan
Бренд Име:
TBJFU
Функција:
Порака Потсетник
Пол:
Унисекс

Тие исто така купуваат со овој производ.